RADNIK SRUŠIO PRIJEDOR I IZBORIO FINALE!

Košarkaši Radnika plasirali su se u finale plej-ofa nakon što su u trećoj odlučujućoj utakmici savladali ekipu Prijedor Spartaka rezultatom 71:55.
Bijeljinci su odigrali siguran i kvalitetan meč, te zasluženo stigli do pobjede koja ih vodi u borbu za titulu. Ključnu ulogu u trijumfu imao je Dejan Kokoruš, koji je briljirao sa 28 postignutih poena i bio najefikasniji igrač susreta.
Na drugoj strani, u redovima Prijedor Spartaka istakao se Kolja Vučinić sa 19 poena.
Podsjećamo, pred početak polufinalne serije plej-ofa iz Radnika su stigle zabrinjavajuće vijesti, s obzirom na to da je klub najavio mogućnost odustajanja od takmičenja zbog teške finansijske situacije. Ipak, kako saznaje portal Moja Bijeljina, finansijsku pomoć obezbijedila je Vlada Republike Srpske, što je omogućilo ekipi da nastavi takmičenje i izbori plasman u finale.
Radnik sada ima priliku da kruniše sezonu borbom za šampionsku titulu. Protivnik u finalnoj seriji biće ekipa Drine Principa.
(Moja Bijeljina)
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti na:
Preporučeno
Dodaj komentar
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove portala Moja Bijeljina.








